Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby prowadzić swoją praktykę kiedy opłacający się biznes, musisz znać zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od chwili bólu aż do zysków w wysoko krótszym czasie a z mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz kiedy biznesmen, i nie podczas gdy chirurg, prowadzisz swoją praktykę gdy biznes http://www.maliglowka.pl. To w tej chwili nie jest wręcz przeciwnie praca, którą stworzyłeś w celu siebie. Oznacza to, iż nie bierzesz natychmiast na swoje prawa ręka całej odpowiedzialności za wytwarzanie przychodów. Możesz ponieść czas wolny tudzież w dalszym ciągu posiadać zadowolenie ducha wiedząc, że Twoja biegłość działa bez Ciebie. I, w końcu masz stan czasu spośród rodziną.

Są owo 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, tak aby skoncentrować się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym spośród najważniejszych umiejętności, ażeby najść jest przerobić swój załoga w całokształt marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od momentu silnej wizji przywództwa…

Jednak większość chirurgów jest lecz menedżerami, tudzież istnieje istotna różnica między „przywództwem” oraz „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, podczas gdy zdobyć pewne rzeczy, w trakcie kiedy rząd kładzie akcent na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli na odwrót „zarządzasz” swoim zespołem, to masz lecz wciąż „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl o ile zapewniasz rząd a wizję, w tamtym czasie Twój kompleks staje się zgodny z TWOIM celem.

Będą miłować wykonywać pracę gwoli Ciebie oraz osiągać dla Ciebie pieniądze, bowiem wiedzą, gdzie zmierzasz oraz chcą być tego częścią, skoro to wpłynie dodatkowo na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, żeby przerobić swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast biec w ciągu błyszczącymi obiektami, które okazują się stanowić rozpraszaczami oraz pożeraczami czasu, tworzą strategiczny interes plan tudzież akuratnie przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów i dochody.

Następnie, używają cierpliwości, aby chwytać się planu. Zamiast przeskakiwać z jednej okazji na drugą, pozwalają, iżby ich plan pracował w celu nich i przynosił nieporuszony rzeka pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast rywalizować spośród pogromcami cen, odnosząca sukcesy rutyna ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są z większym natężeniem niż szczęśliwi, że mogą zapłacić wyższą cenę wewnątrz umiejętności, wiedzę, kontakty i doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, albowiem uważają, iż jesteś NAJLEPSZYM wyborem oraz opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom oraz rodzinie.

Sekretem jest wariacja skupienia się na tym, jak wiele ta jedna tryb jest pikieta w celu Ciebie vs. jaka jest wartość LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, atoli niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, kiedy chory wraca drugi raz zaś jeszcze raz i odnosi się do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl tudzież rodziny.

Jest to długoterminowy zaawansowanie staż na skroś relacje, a nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą aż do „jednego oraz drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie dzięki chwilę, że jesteś właścicielem idealnej praktyki chirurgii plastycznej.

Jak iżby płeć piękna wyglądała?

Jeśli jesteś kiedy większość chirurgów, Twój klasyczny schemat biznesowy byłby:

Prawie zupełnie prowadzony przez Twój zespół
Zorganizowany tudzież usystematyzowany
Wspaniałe punkt pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów natomiast przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co w żadnym wypadku bis większe zyski aniżeli przeciętna w branży
Rosnący format zaś konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę a elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, jaki raz za razem towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, aż do której spośród przyjemnością chodzisz każdego dnia natomiast / względnie która jest atrakcyjna w celu innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki kiedy większość chirurgów, twoja obecna faktyczność dosyć nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają cokolwiek życia oprócz swoją praktyką, gdyż czują się poza kontrolą oraz martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, iż chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów względnie pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą podczas gdy robić, bo nie wiedzą, jak wypowiedzieć swoje problemy. Nie wiedzą, jak sprawić, żeby ich wprawa pracowała dla nich, w przeciwieństwie aż do nich pracujących w celu ich praktyki.

Ale oto włości wiadomość … jest dozwolone osaczyć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej tudzież zainstalować sformalizowane systemy w środku swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie dać do obejrzenia każdemu, który przyniesie na w swojej praktyce do głębi to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie dać wiarę im, aby wywiązać się swoją pracę prawidłowo.

Będziesz pusty od chwili stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu tudzież ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój czas na postęp praktyki.

Related Posts