Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby prowadzić swoją praktykę jak lukratywny biznes, musisz być obcykanym zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od momentu bólu aż do zysków w wysoce krótszym czasie a spośród mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz jak biznesmen, tudzież nie gdy chirurg, prowadzisz swoją praktykę kiedy biznes http://www.maliglowka.pl. To już nie jest lecz praca, którą stworzyłeś gwoli siebie. Oznacza to, że nie bierzesz nuże na swoje barki całej odpowiedzialności w ciągu generowanie przychodów. Możesz wciąć czas wolny a w przyszłości posiadać spokój ducha wiedząc, iż Twoja praktyka działa bez Ciebie. I, w końcu masz forma czasu spośród rodziną.

Są owo 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, ażeby skupić się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym z najważniejszych umiejętności, by owładnąć jest przekuć osobisty pracownicy w kompleks marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się odkąd silnej wizji przywództwa…

Jednak większość chirurgów jest owszem menedżerami, zaś istnieje istotna różność pośrodku „przywództwem” zaś „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, kiedy zdobyć pewne rzeczy, w czasie podczas gdy rząd kładzie podkreślenie na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli na odwrót „zarządzasz” swoim zespołem, to masz lecz wciąż „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl jeśliby zapewniasz rząd natomiast wizję, wtedy Twój całokształt staje się odpowiedni spośród TWOIM celem.

Będą miłować pracować dla Ciebie natomiast zarabiać dla Ciebie pieniądze, albowiem wiedzą, dokąd zmierzasz tudzież chcą być tego częścią, jako że to wpłynie także na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, ażeby zmienić swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast biec w środku błyszczącymi obiektami, które okazują się stanowić rozpraszaczami natomiast pożeraczami czasu, tworzą strategiczny firma mapa zaś dobrze przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów i dochody.

Następnie, używają cierpliwości, by łapać się planu. Zamiast skakać z jednej okazji na drugą, pozwalają, by ich odwzorowanie pracował dla nich zaś przynosił nieporuszony rzeka pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast rywalizować z pogromcami cen, odnosząca sukcesy doświadczenie ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są z większym natężeniem aniżeli szczęśliwi, że mogą zapłacić wyższą cenę za umiejętności, wiedzę, kontakty natomiast doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, bo uważają, że jesteś NAJLEPSZYM wyborem a opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom i rodzinie.

Sekretem jest wariacja skupienia się na tym, ile ta jedna strategia jest warta w celu Ciebie vs. jaka jest plus LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, przecież niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, gdy chory wraca po raz drugi a po raz drugi zaś odnosi się aż do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl oraz rodziny.

Jest to długoterminowy postęp staż poprzez relacje, tudzież nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą aż do „jednego tudzież drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie za pomocą chwilę, że jesteś właścicielem idealnej staż chirurgii plastycznej.

Jak iżby płeć słaba wyglądała?

Jeśli jesteś kiedy gros chirurgów, Twój doskonały algorytm biznesowy byłby:

Prawie kompletnie prowadzony za pośrednictwem Twój zespół
Zorganizowany zaś usystematyzowany
Wspaniałe pozycja pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów zaś przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co w żadnym wypadku dwukrotnie większe zyski aniżeli średnia w branży
Rosnący rozmiar zaś konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę oraz elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, który notorycznie towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, do której spośród przyjemnością chodzisz każdego dnia zaś / albo która jest atrakcyjna dla innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki jak większość chirurgów, twoja obecna faktyczność wcale nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają niewiele życia nie zważając na swoją praktyką, skoro czują się z wyjątkiem kontrolą a martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, iż chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów względnie pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą kiedy robić, bowiem nie wiedzą, gdy rozwiązać swoje problemy. Nie wiedzą, jak sprawić, żeby ich biegłość pracowała dla nich, w przeciwieństwie do nich pracujących dla ich praktyki.

Ale oto dobra wiadomość … jest dozwolone osaczyć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej a zainstalować sformalizowane systemy do środka swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie dać do obejrzenia każdemu, jaki przyniesie na w swojej praktyce wnikliwie to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie zaufać im, by doprowadzić do realizacji swoją pracę prawidłowo.

Będziesz pusty od chwili stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu zaś ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój okres na rozbudowa praktyki.

Related Posts