Stres dowcip jeden w pracy chirurga plastycznego

Nie ma znaczenia, azaliż jesteś w praktyce 5 lat albo 20 lat … Stres nr 1 jak chirurg adaptujący się jest znalezienie solidnego kanału przyciągania pacjentów, na którym jest dozwolone polegać, tak aby przestawić nowych pacjentów.
Nic innego nie ma znaczenia. Nie http://www.cwikowski.pl twoje nowe biuro, dziewiczy laser, jednakowoż udawany koordynator.

Jeśli nie masz pacjentów kosmetycznych mówiąc faktycznie aż do Ciebie tudzież dając ci pieniądze, jesteś w tarapatach.

Pomyśl o pacjentach kosmetycznych podczas gdy o tlenie. Kiedy masz sztywny dopływ pacjentów kosmetycznych, którzy mówią „tak”, oddychasz z łatwością.

W przeciwnym razie, respiracja jest odcięte i nie przeżyjesz długo.

A owo zupełnie się nie kończy. Niepokój. Nawet o ile masz zarezerwowane terminy, azaliż nie czekasz, aż spadnie dalszy but?

Studnia była na wyczerpaniu, i w tej chwili jest sucha.

Z DRUGIEJ STRONY…

Kiedy masz bezusterkowy platforma przyciągania pacjentów na miejscu, oddychasz spokojnie.

Jeśli Twój system składa się spośród wydawania tysięcy dolarów każdego miesiąca na reklamę, owo jest to http://www.drazyk.pl część planu, atoli nie kompletny plan.

Łatwiejszym sposobem jest permisja istniejącym pacjentom, tak aby przynieśli Ci nowych pacjentów, w kreacyjny sposób.

To nie nic bardziej błędnego w dużym stopniu zmniejsza wydatki na reklamę nowych pacjentów, mimo to oraz zwiększa retencji pacjentów, co jest niezmiernie dobrą rzeczą.

Dlaczego?

Ponieważ poleceni pacjenci mają górujący wskaźnik konwersji aniżeli „obcy pacjenci internetowi”. Poleceni pacjenci wydają oraz więcej na transakcję tudzież są z większym natężeniem skłonni do powrotu, stąd ich wartość w całym okresie życia jest wysoko większa http://www.pietrusiewicz.pl.

To sprawia, że programy polecania pacjentów są w najwyższym stopniu opłacalną a lukratywną strategią marketingową, jaką Twoja praktyka być może zastosować.

Przy okazji, możesz się sporo nauczyć patrząc na to, podczas gdy inne branże wykorzystują programy poleceń do rozwoju swoich firm. Oto parę spośród nich:

1. PayPal. Oni dosłownie rozdawał darmowe pieniądze, oraz owo działało pięknie dla nich. I to było poprzednio social media!
2. Airbnb. Pojedynczy użytkownik w Chinach doprowadził do tysięcy zapisów i setek rezerwacji w ciągu jednego miesiąca.
3. Uber. Mieli wyjątkową wybór prowadzenia wielu programów polecających jednocześnie – tak jak gwoli użytkowników, gdy zaś http://www.ograbek.pl gwoli kierowców.
4. $1,000 także gwoli zwolennika podczas gdy tudzież przyjaciela, spośród do głębi niezłą listą gwiazd!
5. Amazon Prime. Prawdopodobnie jeden spośród najbardziej usilnie wykorzystywanych programów poleceń w ostatnim czasie.
6. Kiedy pierwsza strona Internetu decyduje się zapuścić aplikacja polecający, powinno się się temu przyjrzeć.

Oczywiście, nie zamierzasz opłacać gotówką w środku skierowania pacjentów ze względu na kwestie podziału opłat, chociaż nie jest owo powód, iżby zamknąć swój intelekt aż do programu polecającego.

Może nie można płacić w ciągu skierowania bezpośrednio, jak inne firmy mogą, jednak na http://www.frymus.pl bodaj jest dozwolone rozwijać swoją praktykę strategicznie natomiast etycznie, w związku z tym należy posiadać stanowczy umysł.

Program poleceń jest celowym, systematycznym sposobem zachęcania pacjentów do polecania cię innym.

Ale nie możesz „mieć nadziei”, iż Twoi obecni pacjenci będą głosić o Tobie.

Pomiędzy ich gorączkowym harmonogramem pracy i niekończącą się listą obowiązków społecznych zaś rodzinnych, Twoja metoda marketingowa jest ostatnią rzeczą, o której myślą.

Musisz ergo sprawić, żeby to oni o niej pomyśleli tudzież sprawić, tak aby tok polecania był dla nich gdy najłatwiejszy, z racji z jakiej przyczyny Twoi lojalni pacjenci staną się największymi zwolennikami Twojej marki.

CO DECYDUJE O DOBRYM PROGRAMIE POLECEŃ?

Aby program poleceń miał praktyczny autorytet na rozbudowa Twojego gabinetu kosmetycznego, muszą być następujące kluczowe elementy:

– Łatwy do zrozumienia dla pacjentów
– Prosty w obsłudze w celu personelu
– Zniewalający, lecz opłacalny
– Łatwy do śledzenia wyników
– Zabawny tudzież skupiony na pacjentach, zaś nie na Tobie

Related Posts