Sposoby na pozyskiwanie produktów z Chin

W 2020 roku skończony glob został nieczynny spośród powodu wybuchu epidemii koronawirusa. Ograniczenia te dotyczyły życia społecznego, kulturalnego, politycznego a gospodarczego każdego http://www.dlubak.eu kraju na całym świecie. Dlatego też Państwo Środka nie pozwoliły zagranicznym klientom na wejście aż do kraju w celach biznesowych. Dlatego także możesz posiadać problemy z importem produktów z Chin. W tym artykule zamierzamy przynieść ulgę Ci w imporcie produktów spośród Chin wewnątrz pośrednictwem agenta sourcingowego. Dowiedzmy się więcej.

Jeśli chcesz cofnąć się niektórych powszechnych błędów w czasie importowania produktów odkąd chińskich dostawców, takich kiedy Made in China zaś Alibaba, sugerujemy, abyś postępował zgodnie spośród poniższymi krokami dotyczącymi pozyskiwania produktów.

Po pierwsze, musisz posłać do nas mejl spośród opisem przedmiotów, które chcesz społem spośród kilkoma zdjęciami koncepcji projektu.
Dostarczymy Ci katalogi cyfrowe, które pomogą Ci wybrać z różnych dostawców.
Możemy wesprzeć Ci pokonać http://www.doroz.eu przy użyciu pełny proces. Dodatkowo, dodamy Cię aż do grupy, w której będziesz mógł pogadać bez owijania w bawełnę spośród każdym dostawcą.
Przed sfinalizowaniem zamówienia natomiast naciśnięciem przycisku „Wyślij”, pomożemy Ci bis sprawdzić materiał, format zaś odcień produktów.
Możemy wyekspediować Ci szczegóły potwierdzenia zamówienia wewnątrz pośrednictwem poczty elektronicznej. W ten strategia możesz utrzymywać się szczegółowe informacje http://www.grzebyk.eu dotyczące produktu bez ogródek na swoją skrzynkę e-mail. Chodzi o to, abyś miał błogość ducha.
Po tym, jak towary wylądowały w naszym magazynie, wyślemy Ci komunikat jakości. I będziemy wszelkie problemy jakościowe, które produkty mogą mieć. Następnie, dostaniemy produkty wysłane aż do Ciebie.
Możemy pomóc Ci wysłać płatność salda aż do dostawcy. Alternatywnie, możesz wysłać płatność do dostawcy bezpośrednio. Wybór należy aż do Państwa.

Wreszcie, będziemy dodatkowo uzyskać kontenery ładunkowe gwoli Ciebie. Dlatego nie musisz się kłopotać o wysyłkę zaś dostawę, bo wszystkie produkty są wysyłane na czas.

Obsługa posprzedażna jest plus zawarta w naszych usługach.

MoreFar Global oferuje najwyższej klasy usługi posprzedażne. Niektóre z usług, które oferujemy są wymienione poniżej:

Pomożemy http://www.jaglowski.eu Ci wynaleźć produkty na targach Expo w Guangzhou, na rynkach hurtowych w Guangzhou natomiast u innych dostawców w Chinach.

Możemy ulżyć w zbieraniu katalogów
Oferujemy raporty QC względnie usługi kontroli jakości
Możemy zapewnić wskazówki dotyczące zakupów
Możemy przynieść ulgę w negocjacjach z dostawcami
Możemy fundnąć sobie gwoli Ciebie magazynowanie http://www.kolsut.eu
Oferujemy konsolidację wysyłek
Oferujemy zniżkowe rozwiązania transportowe
Oferujemy wsparcie posprzedażowe oraz usługi

Możesz obliczać na Morefar Global natomiast zarzewie produktów spośród rynków hurtowych w Chinach. Mamy zespół ekspertów, tak aby poprowadzić Cię przy użyciu jederman łańcuch procesu. Więc, możesz skontaktować się z nami, ażeby wzmóc własny biznes.

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Related Posts