Przewodnik gwoli początkujących: Wprowadzenie do kryptowalut

Wprowadzenie: Inwestowanie w kryptowaluty

Pierwszą kryptowalutą, która pojawia się w istnieniu był Bitcoin, który został zrealizowany na technologii Blockchain oraz widać został uruchomiony w 2009 roku za pomocą tajemniczą osobę Satoshi Nakamoto. W momencie pisania tego bloga, 17 milionów bitcoinów zostało wydobytych tudzież uważa się, że w sumie 21 milionów bitcoinów przypadkiem zostać wydobytych. Inne w największym stopniu popularne http://www.ufniarz.pl kryptowaluty to Ethereum, Litecoin, Ripple, Golem, Civic natomiast twarde rozwidlenia Bitcoin, takie podczas gdy Bitcoin Cash natomiast Bitcoin Gold.

Zaleca się użytkownikom, ażeby nie umieszczali wszystkich pieniędzy w jednej kryptowalucie i starali się stronić inwestowania w szczytowym momencie bańki na rynku kryptowalut. Zaobserwowano, że zapłata raptem spadła w dół, gdy jest na szczycie bańki kryptowalutowej. Ponieważ targ kryptowalut jest zmienny, użytkownicy muszą inwestować kwotę, na której stratę mogą sobie pozwolić, albowiem nie ma kontroli żadnego rządu nad kryptowalutą, dlatego że jest owo kryptowaluta zdecentralizowana.

Steve Wozniak, współzałożyciel Apple przewidział, iż Bitcoin jest prawdziwym złotem i zdominuje wszystkie waluty, takie gdy USD, EUR, INR tudzież ASD w przyszłości http://www.borejko.pl zaś stanie się globalną walutą w nadchodzących latach.

Dlaczego wskazane jest oraz w jakim celu nie wskazane jest inwestować w kryptowaluty?

Bitcoin był pierwszą kryptowalutą, która powstała, oraz później z grubsza 1600+ kryptowalut zostało uruchomionych spośród pewną unikalną cechą w celu każdej monety.

Niektóre spośród powodów, których doświadczyłem oraz którymi chciałbym się podzielić, kryptowaluty zostały stworzone na zdecentralizowanej platformie – przeto użytkownicy nie potrzebują strony trzeciej, iżby przenieść kryptowalutę spośród jednego miejsca docelowego aż do drugiego, w przeciwieństwie aż do waluty fiat, gdzie użytkownik potrzebuje platformy takiej jak bank, by tracić finanse z jednego konta na drugie http://www.snopkowski.pl. Kryptowaluta zbudowana na wielce bezpiecznej technologii blockchain oraz niejako zerowe szanse na włamanie a złodziejstwo kryptowaluty, póki nie podzielisz się pewnymi krytycznymi informacjami.

Powinieneś stale wystrzegać się kupowania kryptowalut w szczytowym momencie bańki na kryptowaluty. Wielu z nas kupuje kryptowaluty w szczytowym momencie w nadziei na prędki zarobek, tudzież później pada ofiarą szumu bańki oraz traci swoje pieniądze. Lepiej jest, tak aby użytkownicy przeprowadzili moc badań zanim zainwestowaniem pieniędzy. Zawsze akuratnie jest ulokować swoje pieniądze w wielu kryptowalutach zamiast jednej, jako że zauważono, że kilka kryptowalut rośnie bardziej, niektóre średnio, jeśli inne kryptowaluty idą w czerwonej strefie.

Kryptowaluty, na których warto się skupić

W 2014 roku Bitcoin posiadał 90% rynku, i resztka kryptowalut posiadała pozostałe 10%. W 2017 roku, Bitcoin w dalszym ciągu dominuje na rynku kryptowalut, atoli jego udział jak grom z jasnego nieba spadł spośród 90% do 38%, tudzież Altcoiny takie gdy Litecoin, Ethereum, Ripple nagle wzrosły a przejęły większość rynku.

Bitcoin http://www.latanski.pl ciągle dominuje na rynku kryptowalut, jakkolwiek nie jest jedyną kryptowalutą, którą trzeba zastanowić się w ciągu inwestowania w kryptowaluty. Niektóre spośród głównych kryptowalut, które musisz wciąć poniżej uwagę:

Bitcoin

Litecoin

Ripple

Ethereum

Tron

Civic

Golem

Monero

Gdzie oraz jak brać za dobrą monetę kryptowaluty?

Podczas podczas gdy kilka lat temu nie było swobodnie kupić kryptowaluty, niemniej jednak obecnie użytkownicy mają mnogość dostępnych platform.

W 2015 roku, Republika Indii ma dwie główne platformy bitcoin Unocoin portmonetka natomiast Zebpay portfel, dokąd użytkownicy mogą wierzyć tudzież sprzedawać bitcoin tylko. Użytkownicy muszą kupić bitcoin z portfela tylko, toż nie od momentu innej osoby. Istniała różność w cenie kupna oraz sprzedaży, i użytkownicy muszą zapłacić pewną nominalną opłatę w ciągu sfinalizowanie transakcji.

W 2017 roku inwencja Cryptocurrency wzrósł ogromnie, natomiast pańszczyzna Bitcoin wzrosła spontanicznie, przede wszystkim w ostatnich sześciu miesiącach 2017 roku, co zmusiło użytkowników aż do poszukiwania alternatyw Bitcoin a przekroczyło 14 lakhs na rynku indyjskim.

Ponieważ Unodax i Zebpay owo dwa główne platformy w Indiach, które dominowały na rynku z 90% udziałem w rynku – jaki zajmował się przeciwnie Bitcoin http://www.trojanowicz.pl. Daje owo szansę innym organizacjom na zaawansowanie z innymi altcoinami, i nawet zmusiło Unocoin oraz innych do dodania więcej walut do ich platformy.

Unocoin, jedna spośród wiodących indyjskich firm zajmujących się kryptowalutami zaś blockchain, uruchomiła ekskluzywną platformę UnoDAX Exchange w celu swoich użytkowników, iżby mogli dokonywać transakcji wieloma kryptowalutami poza handlu Bitcoinem w Unocoin. Różnica pośrodku obiema platformami polegała na tym, iż Unocion zapewniał natychmiastowe zakup zaś sprzedaż lecz wciąż Bitcoinów, w ciągu gdy na UnoDAX użytkownicy mogą złożyć zlecenie na dowolną dostępną kryptowalutę tudzież gdyby pasuje ona aż do odbiorcy, zamówienie zostanie zrealizowane.

Inne główne giełdy dostępne do handlu kryptowalutami w Indiach owo Koinex, Coinsecure, Bitbns, WazirX.

Użytkownicy muszą otworzyć konto w każdej z giełd, rejestrując się wewnątrz pomocą adresu mejl zaś podając dane KYC. Gdy ich konto zostanie zweryfikowane, jest dozwolone począć wymiana handlowa monetami ich wyboru.

Related Posts