Przewodnik dla początkujących: Wprowadzenie do kryptowalut

Wprowadzenie: Inwestowanie w kryptowaluty

Pierwszą kryptowalutą, która pojawia się w istnieniu był Bitcoin, kto został zrealizowany na technologii Blockchain i bodajże został uruchomiony w 2009 roku dzięki tajemniczą osobę Satoshi Nakamoto. W momencie pisania tego bloga, 17 milionów bitcoinów zostało wydobytych oraz uważa się, że w sumie 21 milionów bitcoinów prawdopodobnie zostać wydobytych. Inne najbardziej popularne http://www.ufniarz.pl kryptowaluty owo Ethereum, Litecoin, Ripple, Golem, Civic i twarde rozwidlenia Bitcoin, takie kiedy Bitcoin Cash a Bitcoin Gold.

Zaleca się użytkownikom, iżby nie umieszczali wszystkich pieniędzy w jednej kryptowalucie zaś starali się wystrzegać się inwestowania w szczytowym momencie bańki na rynku kryptowalut. Zaobserwowano, iż należność znienacka spadła w dół, jak jest na szczycie bańki kryptowalutowej. Ponieważ giełda kryptowalut jest zmienny, użytkownicy muszą wkładać kwotę, na której stratę mogą sobie pozwolić, bo nie ma kontroli żadnego rządu powyżej kryptowalutą, jako że jest to kryptowaluta zdecentralizowana.

Steve Wozniak, współzałożyciel Apple przewidział, że Bitcoin jest prawdziwym złotem i zdominuje wszystkie waluty, takie gdy USD, EUR, INR i ASD w przyszłości http://www.borejko.pl zaś stanie się globalną walutą w nadchodzących latach.

Dlaczego wskazane jest oraz w jakim celu nie pożądane byłoby inwestować w kryptowaluty?

Bitcoin był pierwszą kryptowalutą, która powstała, tudzież od tego czasu blisko 1600+ kryptowalut zostało uruchomionych spośród pewną unikalną cechą w celu każdej monety.

Niektóre z powodów, których doświadczyłem a którymi chciałbym się podzielić, kryptowaluty zostały stworzone na zdecentralizowanej platformie – w związku z tym użytkownicy nie potrzebują okolica trzeciej, tak aby przekazać kryptowalutę z jednego miejsca docelowego do drugiego, w przeciwieństwie do waluty fiat, gdzie użytkownik potrzebuje platformy takiej kiedy bank, iżby przelać finanse z jednego konta na drugie http://www.snopkowski.pl. Kryptowaluta zbudowana na ogromnie bezpiecznej technologii blockchain oraz mało co zerowe szanse na włamanie oraz przywłaszczenie kryptowaluty, tak długo jak nie podzielisz się pewnymi krytycznymi informacjami.

Powinieneś zawsze stronić kupowania kryptowalut w szczytowym momencie bańki na kryptowaluty. Wielu spośród nas kupuje kryptowaluty w szczytowym momencie w nadziei na prędki zarobek, i z kolei pada ofiarą szumu bańki i traci swoje pieniądze. Lepiej jest, aby użytkownicy przeprowadzili multum badań poprzednio zainwestowaniem pieniędzy. Zawsze dobrze jest pomieścić swoje pieniądze w wielu kryptowalutach w zastępstwie jednej, jako że zauważono, że kilka kryptowalut rośnie bardziej, niektóre średnio, jeśliby inne kryptowaluty idą w czerwonej strefie.

Kryptowaluty, na których pożądane byłoby się skupić

W 2014 roku Bitcoin posiadał 90% rynku, tudzież pozostałość kryptowalut posiadała pozostałe 10%. W 2017 roku, Bitcoin w przyszłości dominuje na rynku kryptowalut, ale jego uczestnictwo znienacka spadł spośród 90% do 38%, natomiast Altcoiny takie jak Litecoin, Ethereum, Ripple raptownie wzrosły natomiast przejęły większa część rynku.

Bitcoin http://www.latanski.pl cięgiem dominuje na rynku kryptowalut, mimo to nie jest jedyną kryptowalutą, którą trzeba zastanowić się na przestrzeni inwestowania w kryptowaluty. Niektóre z głównych kryptowalut, które musisz wywiać u dołu uwagę:

Bitcoin

Litecoin

Ripple

Ethereum

Tron

Civic

Golem

Monero

Gdzie a jak kupować kryptowaluty?

Podczas gdy nieco lat temu nie było bez trudu kupować kryptowaluty, natomiast aktualnie użytkownicy mają krocie dostępnych platform.

W 2015 roku, Indie ma dwaj główne platformy bitcoin Unocoin portfel zaś Zebpay portfel, dokąd użytkownicy mogą wierzyć zaś sprzedawać bitcoin tylko. Użytkownicy muszą kupić bitcoin spośród portfela tylko, pomimo tego nie od czasu innej osoby. Istniała różnica w cenie kupna i sprzedaży, tudzież użytkownicy muszą odpłacić się pewną nominalną opłatę w ciągu wykonanie transakcji.

W 2017 roku przemysł Cryptocurrency wzrósł ogromnie, natomiast porto Bitcoin wzrosła spontanicznie, przede wszystkim w ostatnich sześciu miesiącach 2017 roku, co zmusiło użytkowników do poszukiwania alternatyw Bitcoin tudzież przekroczyło 14 lakhs na rynku indyjskim.

Ponieważ Unodax zaś Zebpay to duet główne platformy w Indiach, które dominowały na rynku spośród 90% udziałem w rynku – kto zajmował się na to samo Bitcoin http://www.trojanowicz.pl. Daje owo szansę innym organizacjom na rozwój spośród innymi altcoinami, oraz nawet zmusiło Unocoin zaś innych aż do dodania więcej walut aż do ich platformy.

Unocoin, jedna spośród wiodących indyjskich firm zajmujących się kryptowalutami a blockchain, uruchomiła ekskluzywną platformę UnoDAX Exchange gwoli swoich użytkowników, żeby mogli zajmować się handlem wieloma kryptowalutami prócz handlu Bitcoinem w Unocoin. Różnica pośrodku obiema platformami polegała na tym, iż Unocion zapewniał natychmiastowe zakup oraz sprzedaż tylko Bitcoinów, w toku podczas gdy na UnoDAX użytkownicy mogą oddać zamówienie na dowolną dostępną kryptowalutę tudzież gdyby pasuje płeć słaba aż do odbiorcy, zlecenie zostanie zrealizowane.

Inne główne giełdy dostępne do handlu kryptowalutami w Indiach owo Koinex, Coinsecure, Bitbns, WazirX.

Użytkownicy muszą otworzyć konto w każdej z giełd, rejestrując się wewnątrz pomocą adresu list elektroniczny oraz podając dane KYC. Gdy ich konto zostanie zweryfikowane, jest dozwolone zacząć handel monetami ich wyboru.

Related Posts