Praktyki od dobrych aż do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good to Great” Jima Collinsa.

Jest to publikacja o zarządzaniu, która wyjaśnia, dlaczego niektóre firmy dokonują skoku od chwili dobrego do wielkiego… i inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki z nami http://www.dominczak.pl studentami, jakkolwiek jest pewien rozdział, jaki jest w gruncie rzeczy apropos naszej branży, iż chciałem się przedtem z wami podzielić natomiast nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, pomimo tego oto jego sedno:

Dobre aż do wielkich transformacji nierzadko wyglądają podczas gdy dramatyczne wydarzenia dla tych, którzy obserwują z zewnątrz, tymczasem są w gruncie rzeczy organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają dzięki długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, iż nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej względnie szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre oraz wielkie firmy podążały w środku przewidywalnym wzorcem budowania zaś przebijania się, który wymaga wysiłku, tak aby się rozkręcić, podczas gdy ciężkie kołowrót zamachowe; lecz jak natychmiast się rozkręci, nabiera rozpędu a trafia w punkt przełomowy, kto staje się nie do zatrzymania a przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale większa część firm działa podług innego schematu… supeł zagłady.

Zamiast akumulować impet, starają się zignorować bieg budowania a aktualnie przeskoczyć do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, toż krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, albowiem nie udaje im się nie oddać spójnego kierunku, skutkiem tego próbują innej krótkoterminowej taktyki, iżby otrzymać natychmiastowe rezultaty zaś bardziej rozczarowujące wyniki zdarzają się dla dalszego rozczarowania, tudzież chwilowo są w pętli zagłady tudzież zmierzają aż do katastrofy.

To samo historia się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne bądź przeciętne praktyki gonią wewnątrz krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, finanse i zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być przypadkiem jest owo interes internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, względnie katalogów, czy też mediów społecznościowych.

Próbują czegoś za pomocą łysek bądź dwa, nie podoba się wyniki, zatem skaczą z tego aż do innej strategii obiecując znajdować się świętym Graalem.

Ale w życiu nie pozostają wystarczająco długo, żeby otrzymać jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest spośród doborem pacjentów.

Wiele praktyk chodzić po one-hit-wonder pacjenta veto pacjenta kosmetycznego, jaki byłby zasługujący 10x ich początkowej inwestycji, o ile pomieścić odwzorowanie w miejscu, ażeby je pielęgnować, tedy dokładnie stają się staż „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając aż do koncepcji „od dobrego aż do wielkiego”, oto co robi biegłość odnosząca sukcesy, aby wzdrygać się się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji natomiast utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy a siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki tudzież dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie oraz NIE zmieniają kierunku dla krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które permanentnie się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane praktyki określają, kim są ich preferowani i w najwyższym stopniu dochodowi pacjenci kosmetyczni; od tego czasu określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych aż do nich. Wiążą się, kształcą a budują ufność spośród tym pacjentem przed spotkaniem z nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta z praktyką od czasu pierwszego telefonu, jaki wykonują, żeby umówić się na wizytę, do wizyty, konsultacji natomiast dalszych działań. Dają pacjentowi test WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, że pacjent, ażeby powrócić, recenzja, odnoszą się tudzież udostępniać na własnych platformach społecznych, skutkiem tego inni potencjalni pacjenci odkrywają cię zaś przebyć za pomocą swoje procesy, tudzież oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się oraz akcji na społecznych zatem więcej pacjentów uczynić owo samo oraz no tak później zaś nie inaczej dalej.

Więc aktualnie masz tok zaś schemat, jaki buduje rozpęd, stąd masz niewzruszony ciek pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To w życiu nie było ważniejsze niż teraz, żeby Twoja praktyka działa gdy przyzwoicie naoliwiona maszyna, która może zachować się burze konkurencji zaś COVID natomiast byle co innego przychodzi na własny sposób.

Skontaktuj się ze mną, gdyby mógłbyś wykorzystać z pomocy w tym zakresie. Pracuję z chirurgami plastycznymi od czasu 20 lat a mogę zaoszczędzić Ci bezlik czasu, pieniędzy natomiast kłopotów.

Related Posts