Praktyki od czasu dobrych do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good to Great” Jima Collinsa.

Jest owo pozycja bibliograficzna o zarządzaniu, która wyjaśnia, z jakiego powodu niektóre firmy dokonują skoku od chwili dobrego aż do wielkiego… a inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki spośród nami http://www.dominczak.pl studentami, przecież jest jakiś rozdział, jaki jest w samej rzeczy apropos naszej branży, iż chciałem się poprzednio z wami podzielić i nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, ale oto jego sedno:

Dobre aż do wielkich transformacji raz za razem wyglądają jak dramatyczne wydarzenia gwoli tych, którzy obserwują z zewnątrz, natomiast są w samej rzeczy organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają przy użyciu długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, że nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej ewentualnie szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre a wielkie firmy podążały w ciągu przewidywalnym wzorcem budowania i przebijania się, który wymaga wysiłku, żeby się rozkręcić, jak ciężkie kołowrót zamachowe; lecz gdy w tej chwili się rozkręci, nabiera rozpędu i trafia w punkt przełomowy, jaki staje się nie do zatrzymania zaś przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale większość firm działa wedle innego schematu… supeł zagłady.

Zamiast skupiać impet, starają się nie uwzględnić przebieg budowania oraz już przeskoczyć aż do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, natomiast krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, gdyż nie udaje im się nie oddać spójnego kierunku, tym samym próbują innej krótkoterminowej taktyki, by utrzymywać się natychmiastowe rezultaty zaś z większym natężeniem rozczarowujące wyniki zdarzają się gwoli dalszego rozczarowania, zaś w tym momencie są w pętli zagłady a zmierzają aż do katastrofy.

To samo historia się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne albo przeciętne staż gonią wewnątrz krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, kapitał i zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być przypadkiem jest owo firma internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, względnie katalogów, czy też mediów społecznościowych.

Próbują czegoś za sprawą łysek względnie dwa, nie podoba się wyniki, wskutek tego skaczą z tego do innej strategii obiecując stanowić świętym Graalem.

Ale w żadnym wypadku nie pozostają wcale długo, iżby utrzymywać się jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest z doborem pacjentów.

Wiele pragmatyk iść po one-hit-wonder pacjenta sprzeciw pacjenta kosmetycznego, kto byłby wart 10x ich początkowej inwestycji, gdyby ulokować odwzorowanie w miejscu, iżby je pielęgnować, w takim razie słowo w słowo stają się staż „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając do koncepcji „od dobrego do wielkiego”, oto co robi rutyna odnosząca sukcesy, iżby jeżyć się się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji tudzież utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy zaś siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki oraz dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie zaś NIE zmieniają kierunku dla krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które nieustannie się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane staż określają, kim są ich preferowani oraz w największym stopniu dochodowi pacjenci kosmetyczni; z kolei określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych aż do nich. Wiążą się, kształcą zaś budują wiara spośród tym pacjentem przedtem spotkaniem spośród nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta spośród praktyką od pierwszego telefonu, kto wykonują, aby umówić się na wizytę, aż do wizyty, konsultacji tudzież dalszych działań. Dają pacjentowi zbadanie WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, iż pacjent, iżby powrócić, recenzja, odnoszą się i udzielać na własnych platformach społecznych, więc inni potencjalni pacjenci odkrywają cię tudzież przebyć przy użyciu swoje procesy, tudzież oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się oraz akcji na społecznych w takim razie więcej pacjentów dokonać to samo a w istocie w dalszym ciągu oraz w rzeczy samej dalej.

Więc aktualnie masz bieg tudzież schemat, kto buduje rozpęd, skutkiem tego masz nieugięty rzeka pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To w żadnym wypadku nie było ważniejsze niż teraz, tak aby Twoja biegłość działa kiedy prawidłowo naoliwiona maszyna, która prawdopodobnie zachować się burze konkurencji tudzież COVID a byle co innego przychodzi na krajowy sposób.

Skontaktuj się ze mną, o ile mógłbyś wykorzystać spośród pomocy w tym zakresie. Pracuję z chirurgami plastycznymi od 20 lat zaś mogę zaoszczędzić Ci morze czasu, pieniędzy i kłopotów.

Related Posts