Niedobór pracowników być może znajdować się doskonałą wiadomością w celu gospodarki

Niedobór pracowników może istnieć doskonałą wiadomością w celu gospodarki! Może, przeciwnie może, firmy obudzą się a dostrzegą wymowny udział pracowników w ich sukces. Niektórzy dyrektorzy generalni biorą niebotyczne sumy zaś niszczą plus firmy, w przeciwieństwie do wielu pracowników pierwszej linii, którzy tę pozytyw tworzą. Podczas pandemii dyrektorzy generalni zgarnęli ogromne sumy, zwalniając pracowników. Niektóre firmy szukały ochrony http://www.legutko.eu przedtem bankructwem, atoli to nie powstrzymało ich chciwych prezesów zanim zgarnięciem sowitych premii.

Mamy zaległość pracowników, oraz firmy starają się przyjąć do pracy każdego, kto jest chętny. Niektóre firmy, jak McDonalds zapłacili premie podpisywania. Kanadyjska firma Loblaw natomiast jej konkurenci wypłacali premie pracownikom pierwszej linii, gdy rozpoczęła się pandemia. Zaprzestali tego po trzech miesiącach w porozumieniu ze swoimi konkurentami. Kiedy rząd skonfrontował ich z tą zmową, twierdzili, iż stało się owo niezależnie. No proszę! To tak, jakbyś złapał swoją trzylatkę spośród ręką http://www.boczar.eu w słoiku spośród ciasteczkami, natomiast białogłowa powiedziała, mamo, „Ciasteczkowy Potwór owo zrobił!”.

Niedobór pracowników nieuchronny w sąsiedztwie tandetnym traktowaniu

Zachowanie firmy Loblaw niepokoi mnie. Podczas okresu premiowego zyski jak grom z jasnego nieba wzrosły. Per se, to nie jest problem. Sprzyjam firmom przynoszącym zyski. Aby http://www.krzysztofiak.eu znajdować się pewnym, jestem wrogi opodatkowaniu zysków z wykorzystaniem rząd. Ale wypłacanie pracownikom premii w czasie pandemii nie powinno być w zależności od czasu zysków. To było w sam raz. W międzyczasie moja żona oraz ja robiliśmy kupowanie w sklepie Loblaw, a kadra kontynuowali swoją doskonałą obsługę, niedaleko że Loblaw był lekceważony.

Liderzy muszą scedować sobie sprawę, iż kadra pierwszej linii są fundamentem firmy oraz traktować ich dobrze, natomiast nie gdy trybiki wyrabiające premie dla prezesów! Kiedy pracodawcy traktują pracowników podczas gdy maszyny, ci się zniechęcają. Gallup twierdzi, że na przestrzeni kilku dekad, oni natomiast inni badacze znaleźli przemożny unia pomiędzy zaangażowaniem pracowników w miejscu pracy zaś ogólnymi wynikami firmy. Jednak pracodawcy nie chcą się spośród tym pogodzić. Ale jest włości wiadomość: tryb pokazują, że niektóre firmy przełamują wzorzec oraz traktują pracowników z szacunkiem: Cisco, Apple, Accenture, IBM, FedEx – owo nic bardziej błędnego niektóre z nich.

Zarobki w http://www.stopka.eu następnym kwartale napędzają biznes

Firmy postrzegają przyszły trymestr jak nagrodę, w związku z tym wykorzystują pracowników tudzież fałszują wyniki w środku kolejny kwartał. Powtarzam: jestem nieprzyjazny opodatkowaniu biznesu za pośrednictwem rząd. Jednak popieram regulacja Bidena Build Back Better jeśli chodzi o opodatkowania wykupu akcji, kto został przyjęty za pomocą Izbę natomiast jest rozpatrywany z wykorzystaniem Senat, nawet jeżeli może być wyposażonym ale wręcz drobny ważność na wykup akcji. Firmy nie powinny zdradzać miliardów na okup akcji, zarazem wyzyskując pracowników.

Firmy powinny opisywać na zebraniach akcjonariuszy opcje wykorzystania funduszy z wykupu http://www.koczur.eu akcji. Wybór może obejmować efekty wypłacania premii pracownikom pierwszej linii spośród funduszy wykupu. Akcjonariusze powinni dodatkowo podsłuchać o potencjalnych inwestycjach strategicznych. Inną opcją jest zaprzestanie wykupu dzięki piątka lat po zwolnieniach. Kierownictwo plus nie powinno odbierać premii w ciągu pięciu lat od czasu zwolnień. Musimy pozbyć się wyzysku pracowników, kto zwiększa premie prezesów.

Zniknął wolny rynek interesariuszy Okrągłego Stołu Biznesu

Okrągły Stół Biznesu (BRT) puder objawienie w 2019 roku natomiast zdecydował, iż maksymalizacja wartości w celu akcjonariuszy nie jest jedynym celem korporacji. Ta świadectwo z lat 80. jest błędna, powiedział. Napisałem wtedy, iż BRT „… wymyślił piękne frazesy o dbaniu o interesariuszy tudzież prędko je porzucił tudzież wrócił do swoich chciwych praktyk…. ” W czasie pandemii nadal odchodzili od czasu tych frazesów.

Related Posts