Kredytowanie szpitali jest podróżą, tudzież nie celem

W obecnym scenariuszu, postać jest największym motorem gwoli każdej firmy, tak aby odnieść sukces. Jakość pozostaje w sercu każdej firmy. Opieka zdrowotna jest jedną z takich branż, gdzie postać opieki nie prawdopodobnie egzystować narażone na strata wewnątrz wszelką cenę. Krajobraz opieki zdrowotnej w Indiach jest niezmiernie prężny i działa w środowisku o szybkich zmianach społecznych, gospodarczych tudzież technologicznych http://www.guzniczak.eu. Dość cyklicznie słyszymy o słabej opiece ponad pacjentem, zaniedbaniach, przypadkach readmisji, zakażeniach szpitalnych, nieefektywnych placówkach, nieodpowiednich zasobach, niehigienicznym środowisku. W związku spośród tym postać usług medycznych staje się koniecznością, natomiast akredytacja jest jedynym rozwiązaniem tego problemu!

Akredytacja jest procesem oceny stosowanym dzięki organizację opieki zdrowotnej w celu uzyskania dostępu tudzież poprawy jakości, wydajności tudzież skuteczności. Technecon Healthcare, w charakterze konsultant szpitala, pomaga organizacji opieki zdrowotnej w wypełnieniu tej luki na krzyż wewnętrzną ocenę obiektów oraz procesów szpitala w celu oceny jego gotowości akredytacyjnej, a również pomaga w przygotowaniu dokumentacji zgodnej z normami akredytacyjnymi, podczas gdy dodatkowo prowadzi przy użyciu proces akredytacji http://www.fleszar.eu. Nadrzędnym celem szpitala jest przyrzeczenie wysokiej jakości opieki, bezpiecznych usług zdrowotnych tudzież skrócenie czasu pobytu w szpitalu.

Kto przypadkiem się ubiegać o akredytację?

Każda organizacja opieki zdrowotnej, która obecnie funkcjonuje
Chętni do przyjęcia odpowiedzialności w ciągu poprawę jakości opieki
Preferowana jest zrzeszenie zarejestrowana czy też licencjonowana z wykorzystaniem odpowiednie władze.
Proces Akredytacji:
Ocena wniosku zgodnie spośród ustalonymi standardami
Badanie przedtem oceną
Badanie oceniające
Przegląd zaleceń organu oceniającego przez Komitet Akredytacyjny
Badanie ponownej oceny
Zbadanie aktualnych procesów natomiast standardów jakościowych szpitala
Określenie standardów http://www.brozda.eu jakości i parametrów wymaganych do akredytacji
Porównanie standardów akredytacyjnych z procesami teraz stosowanymi za pomocą szpital
Analiza tudzież dokumentacja luk
Zidentyfikować obszary wymagające poprawy

Oprócz wyżej wymienionych punktów, menedżerowie najwyższego szczebla powinni ugościć inicjatywę w tworzeniu chęci pośród pracowników, umożliwić odpowiednie szkolenia gwoli wszystkich pracowników oraz zapewnić obligacja z ich okolica i animować oraz katalizować kierowanie zmianą.

Korzyści z akredytacji szpitali:

Poprawa jakości opieki, bezpieczeństwa pacjentów, zaś tym samym zwiększenie doświadczenia pacjentów http://www.chodak.eu.
Zmniejsza ryzyko wystąpienia zdarzeń niepożądanych
Poprawa środowiska pracy gwoli personelu, co skutkuje wysoką produktywnością
Zwiększa szansę na akredytację z ubezpieczeniem zaś stronami trzecimi.
Zapewnia zaufanie a pewność pośród pacjentów na krzyż zapewnienie im dostępu aż do dobrej jakości opieki, infrastruktury itp.
Zwiększa liczbę odwiedzin pacjentów, co prowadzi aż do zwiększenia przychodów
Przewaga konkurencyjna nad szpitalami nieakredytowanymi

Szpitale akredytowane muszą bezustannie podnosić forma opieki http://www.przyjemski.eu oraz gwarantować kongruencja spośród normami jakości. Jeśli w trakcie procesu akredytacji organizacja akredytująca otrzyma informacje, iż dana zespół w znacznym stopniu nie spełnia obowiązujących standardów, dopiero prawdopodobnie pozostać podjęta werdykt o ponownym badaniu albo cofnięciu akredytacji. Podczas jak sposób aż do akredytacji nie jest łatwa do pokonania, wsio czego potrzebuje to ciągłe wysiłki w celu osiągnięcia długoterminowych korzyści.

Related Posts