Jak ująć potencjalnego pacjenta do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki przypadkiem istnieć frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, kapitał oraz trud w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl za pośrednictwem drzwi, jednakże nadto wielu z nich nie zarezerwować spośród jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy to konkurencja? Czy to twój marketing? Czy owo twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży z wykorzystaniem 20 lat zaś pisząc książkę na ten temat, jest to…

Powodem nr 1, gwoli którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, że nie czują więzi.

Dobra wiadomość jest taka, że możesz ten tarapaty dosyć bez trudności poprawić, by podwyższyć swój iloraz zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co w istocie ściśle mówiąc kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, eudajmonia i miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, iż chcą utrzymywać się konkurencyjni na rynku, wyglądać lepiej teraz, jak są dopiero co upieczonymi singlami, wybierają się na zjazd klasowy i chcą wzbudzić wrogość przy starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, że twój pacjent kosmetyczny chce spekulować się lepiej – kropka! Wierzą, iż zwierzchni aparycja sprawi, że poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą nic bardziej błędnego wyszukać odpowiedniego chirurga, jaki im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz zająć się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami zaś rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – że uzyskasz w sam raz wynik, pod ręką minimalnym bólu zaś dyskomforcie, a iż jego bytowanie ulegnie poprawie.

Zajmujesz się stąd uczuciami. Pacjent czysty chce się dociekać wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, znaczący natomiast szanowany. Chce wiedzieć, że zależy Ci na przed w charakterze na osobie tudzież że dasz mu to, czego chce.

Oczekują, że będą traktowani z życzliwością zaś szacunkiem i, prosto z mostu mówiąc, jeśli nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od momentu Ciebie oraz Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą do Twojego konkurenta, który potraktuje ich lepiej, i oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się identyfikować spośród Tobą a Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, iż potencjalny chory poczuje się dobrze, ważny oraz komfortowy, i i uchwycenie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się odkąd budowania rapportu w toku pierwszej ustalenia telefonicznej z pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, tak aby Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, kompetentny tudzież przeszkolony w używaniu tonu głosu zaś strategicznych skryptów, tak aby „doprowadzić” rozmówcę aż do zarezerwowania konsultacji spośród Tobą.

W przeciwnym razie, o ile nie prawdopodobnie http://www.suchcicki.pl odbyć za pośrednictwem recepcjonistę, w żadnym wypadku nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się najsampierw przedstawić, zaś potem przyuczyć się imienia dzwoniącego, aby mogła go bawić się z wykorzystaniem pełny okres trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi a sprawia, iż pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi egzystować plus zawołany w zadawaniu konkretnych pytań oraz uzyskanie odpowiedzi od rozmówcy, kto przenosi je aż do harmonogramu konsultacji z tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich kiedy procedura, którą są zainteresowani, tudzież po pewnym czasie przyrzeczenie ich, że jest to ogromnie popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich w wyższym stopniu swobodnie.

Twój recepcjonista musi być również rasowy w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu darować go aż do nich.

Na przykład, posiadać recepcjonista konwersji wcześnie, oferując alternatywa dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są dalej dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt co niemiara czasu pomiędzy tym, kiedy interlokutor dotarł do Ciebie, i tym gdy prawdopodobnie Cię odwiedzić jest niebezpieczne. Mogą bez trudności toczyć się badania swoich konkurentów, którzy mogą pomieścić harmonogram rozmówcy lepiej ewentualnie omówić z przyjaciółmi, którzy mówią im spośród niego a no tak dalej.

Wypełnij ów Chronos opóźnienia a zostać w kontakcie z potencjalnym pacjentem do budowania zaufania, podczas jak oni czekają na ich konsultacji z tobą.

Miej strukturę w miejscu, dokąd „kapie” informacji aż do nich tak, iż są podekscytowani o pokazując się spotkać się z tobą osobiście.

Na przykład, gdy lecz zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą bądź cyfrowo formalny plik informacyjny w celu pacjentów, kto zawiera list odkąd Ciebie tudzież odręczny adnotacja od koordynatora pacjentów, kto cieszy się na spotkanie z nimi. Dołącz konkretne informacje na myśl procedury, którą są zainteresowani, swoje opinia zaś zdjęcie, biografię biura i personelu, zasady natomiast wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR spośród linkiem aż do swojego kanału YouTube, aby mogli „zobaczyć” cię jak autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje oraz opinia od innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki spośród linkami do konta Instagram, iżby zauważyć poprzednio / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi poczuć się tak, mało co już Cię poznał zaś pozycjonuje Cię w charakterze eksperta. W ów badania pojawiają się one daleko z większym natężeniem gotowy, tak aby rzec „tak” aż do Ciebie.

Related Posts