Jak pozyskać potencjalnego pacjenta do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki być może znajdować się frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, pieniądze i trud w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl przez drzwi, przecież nadto wielu z nich nie zarezerwować spośród jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy to konkurencja? Czy owo twój marketing? Czy owo twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży przez 20 lat tudzież pisząc książkę na ów temat, jest to…

Powodem nr 1, gwoli którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, że nie czują więzi.

Dobra wiadomość jest taka, że możesz ów rafa wystarczająco swobodnie poprawić, ażeby podwyższyć swój wskaźnik zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co rzeczywiście no tak kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, szczęście oraz miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, iż chcą zostać konkurencyjni na rynku, mieć wygląd lepiej teraz, jak są świeżo upieczonymi singlami, wybierają się na kongres klasowy natomiast chcą wzbudzić nienawiść obok starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, że twój chory kosmetyczny chce przypuszczać się lepiej – kropka! Wierzą, iż starszy rangą wygląd sprawi, że poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą wręcz przeciwnie wykopać odpowiedniego chirurga, kto im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz zająć się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami a rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – iż uzyskasz w sam raz wynik, przy minimalnym bólu zaś dyskomforcie, zaś że jego bytowanie ulegnie poprawie.

Zajmujesz się skutkiem tego uczuciami. Pacjent miły dla oczu chce się snuć domysły wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, symptomatyczny i szanowany. Chce wiedzieć, że zależy Ci na zanim w charakterze na osobie oraz iż dasz mu to, czego chce.

Oczekują, iż będą traktowani spośród życzliwością a szacunkiem i, explicite mówiąc, gdyby nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od momentu Ciebie tudzież Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą aż do Twojego konkurenta, kto potraktuje ich lepiej, a oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się utożsamiać z Tobą natomiast Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, że przypuszczalny pacjent poczuje się dobrze, bieżący natomiast komfortowy, natomiast dodatkowo pojęcie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od chwili budowania rapportu w toku pierwszej negocjacje telefonicznej z pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, żeby Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, zorientowany zaś przeszkolony w używaniu tonu głosu i strategicznych skryptów, żeby „doprowadzić” rozmówcę do zarezerwowania konsultacji spośród Tobą.

W przeciwnym razie, jeśli nie prawdopodobnie http://www.suchcicki.pl odbyć z wykorzystaniem recepcjonistę, nigdy nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się pierw przedstawić, zaś następnie przyuczyć się imienia dzwoniącego, aby mogła go szaleć za pośrednictwem skończony trwanie trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi a sprawia, że pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi znajdować się i zorientowany w zadawaniu konkretnych pytań tudzież uzyskanie odpowiedzi odkąd rozmówcy, kto przenosi je aż do harmonogramu konsultacji z tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich jak procedura, którą są zainteresowani, tudzież następnie rękojmia ich, iż jest to bardzo popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich w wyższym stopniu swobodnie.

Twój recepcjonista musi stanowić także zorientowany w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu podarować go aż do nich.

Na przykład, być wyposażonym recepcjonista konwersji wcześnie, oferując wybór dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są w przyszłości dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt mrowie czasu pomiędzy tym, gdy dyskutant dotarł aż do Ciebie, a tym podczas gdy prawdopodobnie Cię odwiedzać jest niebezpieczne. Mogą bez trudu kontynuować postępowanie swoich konkurentów, którzy mogą ulokować harmonogram rozmówcy lepiej albo pogadać spośród przyjaciółmi, którzy mówią im spośród niego a w samej rzeczy dalej.

Wypełnij ten okres opóźnienia i pozostać w kontakcie spośród potencjalnym pacjentem aż do budowania zaufania, podczas jak oni czekają na ich konsultacji spośród tobą.

Miej strukturę w miejscu, gdzie „kapie” informacji aż do nich tak, że są podekscytowani o pokazując się natknąć się się z tobą osobiście.

Na przykład, podczas gdy lecz zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą względnie cyfrowo poważny paczka informacyjny w celu pacjentów, kto zawiera list od Ciebie natomiast odręczny zapisek od momentu koordynatora pacjentów, jaki cieszy się na spotkanie spośród nimi. Dołącz konkretne informacje na rzecz procedury, którą są zainteresowani, swoje opinia oraz zdjęcie, biografię biura natomiast personelu, zasady oraz wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR z linkiem do swojego kanału YouTube, iżby mogli „zobaczyć” cię w charakterze autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje tudzież opinia od chwili innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki z linkami aż do konta Instagram, aby dojrzeć przed / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi zwietrzyć się tak, mało co w tym momencie Cię poznał natomiast pozycjonuje Cię jak eksperta. W ten strategia pojawiają się one daleko w wyższym stopniu gotowy, żeby zakomunikować „tak” do Ciebie.

Related Posts