Gorące, zimne tudzież ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, kiedy potencjalni pacjenci dzwonią, iżby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię i mówią „tak”.

Ale co się przebieg zdarzeń spośród większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują w gruncie rzeczy łatwo?

Czy zrezygnować? Czy trafić na raz, a http://www.idzkowski.pl później zrezygnować?

Wiesz, iż tracisz do licha i trochę pieniędzy, skoro nie masz udanego planu w miejscu aż do naśladowania, wskutek tego twój pracownicy wystarczająco do licha i trochę rezygnuje z tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój załoga prawdopodobnie egzystować zrobić, tak aby przekształcić te cenne wskazówki aż do płatnych procedur, wolno wyszperać utracone przychody.

Jeśli ty podobnie byłeś sfrustrowany wkładaniem tyle wysiłku w konsultacje na odwrót po to, żeby NIE uzyskać się http://www.pezda.pl na tak, jest zwierzchni sposób.

To wymaga różnych skryptów i wiadomości w celu różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, oraz nawet tych, które uważasz wewnątrz DEAD prowadzi.

Aby pomóc Ci zastąpić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ podczas gdy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest coraz gorący, chcesz ulżyć temu zastanawiającemu się pacjentowi wybrać Ciebie nad konkurencję, więc działaj szybko.

Idź ponad wszystko, aby poczuli się komfortowo a ruszyli do przodu.

Na przykład, jeśli chcą matka makeover, jakkolwiek wspomniał aż do Ciebie, iż nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl do opieki ponad swoimi dziećmi, na przestrzeni podczas gdy oni odzyskać, wykopać renomowanych usług niani w celu nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten pacjent jest jeszcze ciepły. Chcą tego, co oferujesz, aliści zwlekają spośród powodu strachu, przeto rozwiać obawy ich.

Skorzystaj spośród podobnej pacjentki, spośród którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu natomiast o tym, jak bardzo się cieszy, albowiem uwielbia osobisty http://www.barej.pl dziewiczy wygląd i żałuje, że nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są owo tropy siedzące w stosie albo w komputerze, które zostały zignorowane a są w tym momencie uważane wewnątrz straconą sprawę.

Świetnym sposobem, aby je obudzić jest dotrzeć do nich z serdecznym, osobistej wiedza pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, natomiast od tego czasu przyzwać ich spośród powrotem aż do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie bądź tej procedurze http://www.seczkowski.pl, tak aby drugi raz przebudzić się ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na Chronos „ofertę nie do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna procedura była warta 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, jest dozwolone później miotać więcej pieniędzy na reklamę dla nowych przewodów, bądź można trenować pracowników, żeby przenieść sporo więcej spośród tych przewodów do zarezerwowanych procedur pieniężnych.

Related Posts