Gorące, zimne a ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, gdy potencjalni pacjenci dzwonią, ażeby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię zaś mówią „tak”.

Ale co się historia z większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują tak łatwo?

Czy zrezygnować? Czy zajść na raz, natomiast http://www.idzkowski.pl odtąd zrezygnować?

Wiesz, że tracisz co niemiara pieniędzy, bowiem nie masz udanego planu w miejscu aż do naśladowania, wobec tego twój personel dość bez liku rezygnuje z tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój kadra przypadkiem znajdować się zrobić, by przeistoczyć te cenne wskazówki aż do płatnych procedur, można wynaleźć utracone przychody.

Jeśli ty również byłeś sfrustrowany wkładaniem tak duża liczba wysiłku w konsultacje nic bardziej błędnego po to, żeby NIE zdobyć się http://www.pezda.pl na tak, jest wyższy sposób.

To wymaga różnych skryptów a zasób wiedzy dla różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, oraz nawet tych, które uważasz wewnątrz DEAD prowadzi.

Aby przynieść ulgę Ci podmienić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ podczas gdy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest jeszcze gorący, chcesz wesprzeć temu zastanawiającemu się pacjentowi wyłowić Ciebie nad konkurencję, w następstwie tego działaj szybko.

Idź powyżej wszystko, aby poczuli się komfortowo i ruszyli do przodu.

Na przykład, jeśliby chcą matka makeover, aliści wspomniał do Ciebie, że nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl do opieki nad swoimi dziećmi, w toku kiedy oni odzyskać, wykopać renomowanych usług niani w celu nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten pacjent jest jeszcze ciepły. Chcą tego, co oferujesz, jednakowoż zwlekają z powodu strachu, przeto uspokoić ich.

Skorzystaj spośród podobnej pacjentki, spośród którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu tudzież o tym, podczas gdy niesłychanie się cieszy, bo uwielbia osobisty http://www.barej.pl dziewiczy aparycja i żałuje, iż nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są to tropy siedzące w stosie względnie w komputerze, które zostały zignorowane natomiast są w tej chwili uważane wewnątrz straconą sprawę.

Świetnym sposobem, aby je pobudzać jest dotrzeć aż do nich spośród serdecznym, osobistej wiedza pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, natomiast w następnej kolejności zawołać ich spośród powrotem do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie bądź tej procedurze http://www.seczkowski.pl, iżby raz jeszcze rozbudzić ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na Chronos „ofertę nie do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna sposób była czata 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, wolno potem rzucać więcej pieniędzy na reklamę gwoli nowych przewodów, czy też jest dozwolone trenować pracowników, aby przekazać moc więcej z tych przewodów do zarezerwowanych procedur pieniężnych.

Related Posts