Czy jesteś ustalony na wygraną?

Czy jesteś ustalony na wygraną? Rozwój praktyki kosmetycznej wynika spośród jasności, skupienia, dyscypliny tudzież odwagi, tak aby zobaczyć, dokąd są problemy tudzież zaradzić je.

Dlaczego? Ponieważ nie jest dozwolone przywrócić do równowagi tego, czego się nie wie. Nie możesz także żywić http://www.foit.pl głowy w piasek natomiast wykonywać tego, co zawżdy robiłeś, bowiem zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest tędy brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od momentu większej liczby pacjentów i zysków? Czy wiesz, azaliż lecz wciąż zgadujesz?

Czy jesteś pewien, że owo jest to, czy jest coś innego, że jest uszkodzony, iż nie wiesz o względnie nie wcześniejszy skłonne aż do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem aż do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, by skoncentrować się na tym, co jest najważniejsze w celu Twojej staż tudzież Twoich przychodów, aby rosły.

Wystarczy odparować „tak” albo „nie” na poniższe pytania, tak aby sprawdzić, bądź jesteś ustalony na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dzisiaj na kanałach multimedialnych zaś chcą informacji w taki sposób, w kto chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą próbować Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą dosięgać wzrokiem Twoje zdjęcia i filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl spozierać Twój pląsy na TikTok – żartując, przecież wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą odczytywać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą przejrzeć Twoją stronę internetową spośród dokładnością do jednego zęba.

Potrzebujesz tedy strategii tworzenia natomiast dystrybucji treści wszędzie tam, gdzie mogą stanowić potencjalni pacjenci, żeby wywlec ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o mrowie wewnątrz drogie, ażeby naklejać plakat dzień dzisiejszy a nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się spośród praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą egzystować niedokładne, gdy dowiadujemy się:

Recepcjonista przenigdy nie zapytał dzwoniącego, w kto procedura dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na zupa rozwijane początek skierowania, bowiem architektura komputerowy nie pozwolił jej toczyć się bez wybrania czegoś
Albo pacjent zostawił puste dziedzina na formularzu przyjęcia pacjenta natomiast pies z kulawą nogą go nie zapytał
Lub chory powiedział „internet”, gdy zapytany za pomocą telefon, tymczasem potem, gdy odwiedza http://www.zdancewicz.pl a staje się w wyższym stopniu komfortowe, białogłowa otwiera się, że w istocie to był przyjaciel, kto skierował ją owszem białogłowa googled ciebie, poszedł aż do witryny, oraz po pewnym czasie IG stwierdzić cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, że 48% biur nie rozpoznawać na internetowych prowadzi, bo są one nadto zajęci albo nie sądzę, iż są one dobrej jakości prowadzi, wskutek tego po co wracać sobie głowę
Lub niektórzy pracownicy praktyki badać dni w przyszłości natomiast aż do tego czasu ołowiu wzrosła zimna czy też ich konkurenci obecnie osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę w charakterze najważniejszy ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, w następstwie tego trzeba systemu, aby skoczyć na tych przewodów natychmiast, podczas gdy są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne możliwy pacjent ma z praktyką jest brane nadto nieco w większości praktyk. Pamiętaj, że nowi pacjenci wcale nie zamierzają się spośród Tobą spotkać, jeśliby nie mogą ominąć recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, aby być postrzegane jako najlepsze, aliści nie na tak duża liczba na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, ewentualny chory sprawdził swoją stronę internetową tudzież jest podekscytowany, iżby połączyć się z tobą, lecz później zmienia zdanie, dzwoniąc do biura.
Mogli uzyskać automatyczną sekretarkę względnie irytujące drewno telefoniczne bądź bierny recepcjonista, jaki nie przeszkadza wiązadło z rozmówcą.

Mój kompleks natomiast ego robimy mystery shopping odkąd nad 20 lat oraz oto, co wiem na pewno… KAŻDA doświadczenie być może wykorzystać spośród http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I wręcz przeciwnie dlatego, że przeszkolono ich raz, nie oznacza, iż pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą być monitorowane, skrypty muszą znajdować się przestrzegane a zadłużenia musi znajdować się w miejscu, w związku z tym everyman aparat telefoniczny jest obsługiwany profesjonalnie.

Related Posts