Czy jesteś przygotowany na wygraną?

Czy jesteś ustawiony na wygraną? Rozwój praktyki kosmetycznej wynika spośród jasności, skupienia, dyscypliny i odwagi, żeby zobaczyć, dokąd są problemy natomiast wyrównać je.

Dlaczego? Ponieważ nie można przywrócić do równowagi tego, czego się nie wie. Nie możesz podobnie pielęgnować http://www.foit.pl głowy w piach a sprawiać tego, co zawżdy robiłeś, skoro zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest tędy brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od momentu większej liczby pacjentów tudzież zysków? Czy wiesz, czy wprost przeciwnie zgadujesz?

Czy jesteś pewien, iż to jest to, azali jest cokolwiek innego, iż jest uszkodzony, iż nie wiesz o względnie nie uprzedni skłonne aż do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem aż do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, aby skupić się na tym, co jest najważniejsze gwoli Twojej praktyki tudzież Twoich przychodów, ażeby rosły.

Wystarczy odpowiedzieć „tak” czy też „nie” na poniższe pytania, iżby sprawdzić, azali jesteś ustawiony na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dzisiaj na kanałach multimedialnych tudzież chcą informacji w taki sposób, w który chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą śledzić Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą dosięgać wzrokiem Twoje zdjęcia tudzież filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl dosięgać wzrokiem Twój tany na TikTok – żartując, toż wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą odczytywać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą przewertować Twoją stronę internetową z dokładnością do jednego zęba.

Potrzebujesz w takim razie strategii tworzenia zaś dystrybucji treści wzdłuż i wszerz tam, gdzie mogą stanowić potencjalni pacjenci, by wydostać ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o krocie w ciągu drogie, by ogłaszać dzień dzisiejszy zaś nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się spośród praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą egzystować niedokładne, podczas gdy dowiadujemy się:

Recepcjonista w żadnym razie nie zapytał dzwoniącego, w jaki metoda dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na pierwsze danie rozwijane zarzewie skierowania, bowiem platforma komputerowy nie pozwolił jej trwać nadal bez wybrania czegoś
Albo chory zostawił puste sfera na formularzu przyjęcia pacjenta a pies z kulawą nogą go nie zapytał
Lub chory powiedział „internet”, jak zapytany za sprawą telefon, lecz potem, gdy odwiedza http://www.zdancewicz.pl oraz staje się bardziej komfortowe, niewiasta otwiera się, iż tak to był przyjaciel, kto skierował ją w istocie białogłowa googled ciebie, poszedł aż do witryny, oraz w następnej kolejności IG orzec cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, że 48% biur nie rozpoznawać na internetowych prowadzi, skoro są one za bardzo zajęci względnie nie sądzę, iż są one dobrej jakości prowadzi, tedy po co wracać sobie głowę
Lub niektórzy kadra praktyki badać dni potem i do tego czasu ołowiu wzrosła zimna czy też ich konkurenci obecnie osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę w charakterze główny ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, skutkiem tego wypada systemu, ażeby skoczyć na tych przewodów natychmiast, gdy są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne ewentualny pacjent ma z praktyką jest brane nazbyt lekko w większości praktyk. Pamiętaj, że nowi pacjenci wcale nie zamierzają się z Tobą spotkać, jeśli nie mogą nie trafić recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, tak aby być postrzegane jako najlepsze, natomiast nie na tak wiele na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, prawdopodobny chory sprawdził swoją stronę internetową oraz jest podekscytowany, by skontaminować się z tobą, przecież w przyszłości zmienia zdanie, dzwoniąc do biura.
Mogli dostać automatyczną sekretarkę lub irytujące drzewo telefoniczne lub zobojętniały recepcjonista, jaki nie przeszkadza połączenie z rozmówcą.

Mój kompleks i ja robimy mystery shopping od czasu powyżej 20 lat a oto, co wiem na pewno… KAŻDA doświadczenie przypadkiem wykorzystać spośród http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I lecz dlatego, iż przeszkolono ich raz, nie oznacza, iż pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą istnieć monitorowane, skrypty muszą znajdować się przestrzegane i zadłużenia musi egzystować w miejscu, skutkiem tego każdy telefon jest obsługiwany profesjonalnie.

Related Posts