Afilianci – Co to jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, gdy konstruować mój firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska natomiast adresy poczta elektroniczna ludzi, których znasz w pojedynkę w sieci. Następnie wyślemy aż do nich indywidualny http://www.fabianski.eu poczta elektroniczna odkąd Ciebie, kto skieruje ich aż do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz prócz tego posłać je explicite aż do swojej darmowej strony internetowej. Affiliate WebSite będzie podobny do tego, na kto patrzysz teraz, jednak śledzony aż do Ciebie, wobec tego dostaniesz zadłużenie w celu wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, jaki zapisał się pode mną oraz tak jak prowizji dostaję aż do mnie?

Będziesz miał 24/7 dopuszczenie do REAL TIME REPORTING na wszystkich wsiąść na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, zaś wszystkich aktywnych klientów, pospołu spośród pełnym raportowania zespołu, wybierane z wykorzystaniem warstwę (1 aż do 5), a wszystkie poprzednie i istniejące prowizje należne do Ciebie. Będziesz pył dodatkowo informacje kontaktowe do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak toteż możesz wyekspediować do nich poczta elektroniczna zaś wyszukać ich http://www.filipski.eu sukcesy, kiedy także dane kontaktowe aż do członków Twojej DOWNLINE (sieci), właściwie wobec tego możesz posłać do nich list elektroniczny tudzież oznajmić ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy jako Afiliant muszę wysłać jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą migiem dostępne z poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz już rozpocząć budowę swojego serwisu.

Co owo jest wydział „Zaproszenia” tudzież kiedy mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na wysyłanie spersonalizowanych maili do potencjalnych klientów, którymi powinny istnieć osoby, spośród którymi miałeś w tym momencie uprzednio kontakt. Możesz plus nabywać opt-in listy poczta elektroniczna w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy wytrzymywać Spam jakiegokolwiek rodzaju z naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi aż do natychmiastowej tudzież długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez potencjał zwrotu pieniędzy.

Co to jest „Upline?”.

Twój upline składa się z osób, na krzyż które opisałeś naszą firmę. W związku spośród tym, Twój upline przypadkiem egzystować ważnym źródłem informacji gwoli networkingu oraz konceptualizacji sposobów na wzmocnienie swoich dochodów.

Co owo jest „Downline?”.

Twój kompleks składa się spośród osób, które zostały opisane o naszej firmie przez Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, dla których będziesz zarabiał prowizje wewnątrz zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, więc zawżdy masz najnowsze wiedza dostępne 24/7.

Jak mogę hulać banerów?

Banery pozwalają Ci na rozmieszczenie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz pieniądze za każdym razem, gdy ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają przy nas zakupów.

Jak mogę wyrobić prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję w środku każdą sprzedaż skierowaną za sprawą Twój link partnerski do 5 layers deep.

Jak nierzadko będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca względnie wcześniej, pod spodem warunkiem, że bilans prowizji spełnia wybraną z wykorzystaniem Ciebie minimalną część wypłat. Najniższy najmniejszy limit wypłaty, jaki możesz wybrać to $10. Sumy prowizji niższe niż wybrana przy użyciu Ciebie minimalna ilość wypłaty będą rolowane aż aż do momentu, podczas gdy Twoje saldo spełni wybrane z wykorzystaniem Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych w środku pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego względnie PayPal.

Czy mogę przekształcić sposób, w jaki prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji i minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie z poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na łącze Preferowana Prowizja w pobliżu lewej krawędzi naszej okolica internetowej.

Wystarczy wpisać nazwiska a adresy mejl osób, które znasz w pojedynkę w sieci. Następnie wyślemy aż do nich spersonalizowaną wiadomość e-mail odkąd Ciebie, która skieruje ich do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie wyprawić je bez owijania w bawełnę do swojej bezpłatnej strony internetowej. Affiliate WebSite, który będzie podobny do tego, na który patrzysz teraz, jednak, śledzone do Ciebie, tedy masz pożyczka w celu wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, gwoli których będziesz czynić prowizje w środku zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca ewentualnie wcześniej, jeśli Twoje saldo prowizji spełnia wybraną za pośrednictwem Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza niż wybrana minimalna liczba wypłaty zostanie przeniesiona aż do momentu, kiedy bilans spełni wybrane minimum.

Related Posts