Afilianci – Co owo jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, gdy budować należący do mnie firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska oraz adresy list elektroniczny ludzi, których znasz w pojedynkę w sieci. Następnie wyślemy do nich osobisty http://www.fabianski.eu mejl od momentu Ciebie, który skieruje ich aż do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz oprócz wyekspediować je otwarcie aż do swojej darmowej okolica internetowej. Affiliate WebSite będzie analogiczny aż do tego, na który patrzysz teraz, tymczasem śledzony do Ciebie, w związku z tym dostaniesz zadłużenie w celu wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, jaki zapisał się pode mną a w jakim stopniu prowizji dostaję aż do mnie?

Będziesz miał 24/7 dostęp do REAL TIME REPORTING na wszystkich wejść na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, oraz wszystkich aktywnych klientów, pospołu spośród pełnym raportowania zespołu, wybierane za pośrednictwem warstwę (1 do 5), natomiast wszystkie poprzednie a istniejące prowizje należne aż do Ciebie. Będziesz miał również informacje kontaktowe aż do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak w następstwie tego możesz wyprawić aż do nich poczta elektroniczna tudzież odnaleźć ich http://www.filipski.eu sukcesy, jak oraz dane kontaktowe do członków Twojej DOWNLINE (sieci), nie inaczej dlatego możesz wyekspediować do nich poczta elektroniczna tudzież oznajmić ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy w charakterze Afiliant muszę wyekspediować jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą migiem dostępne spośród poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz obecnie nawiązać budowę swojego serwisu.

Co to jest dział „Zaproszenia” a podczas gdy mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na emisja spersonalizowanych maili do potencjalnych klientów, którymi powinny znajdować się osoby, z którymi miałeś natychmiast już kontakt. Możesz oraz kupić opt-in listy poczta elektroniczna w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy tolerować Spam jakiegokolwiek rodzaju z naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi aż do natychmiastowej natomiast długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez siła zwrotu pieniędzy.

Co owo jest „Upline?”.

Twój upline składa się spośród osób, w poprzek które opisałeś naszą firmę. W związku spośród tym, Twój upline przypadkiem egzystować ważnym źródłem informacji gwoli networkingu i konceptualizacji sposobów na wzmożenie swoich dochodów.

Co owo jest „Downline?”.

Twój kompleks składa się spośród osób, które zostały opisane o naszej firmie za pośrednictwem Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, w celu których będziesz zarabiał prowizje w ciągu zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, stąd zawżdy masz najnowsze wiadomości dostępne 24/7.

Jak mogę szaleć banerów?

Banery pozwalają Ci na położenie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz finanse za każdym razem, jak ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają u nas zakupów.

Jak mogę zasłużyć prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję za każdą sprzedaż skierowaną przy użyciu Twój link partnerski aż do 5 layers deep.

Jak nagminnie będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca czy też wcześniej, poniżej warunkiem, że bilans prowizji spełnia wybraną przez Ciebie minimalną ilość wypłat. Najniższy najmniejszy limit wypłaty, jaki możesz przesiać to $10. Sumy prowizji niższe niż wybrana przy użyciu Ciebie minimalna wolumen wypłaty będą rolowane aż aż do momentu, jak Twoje saldo spełni wybrane za pośrednictwem Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych w ciągu pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego albo PayPal.

Czy mogę przerobić sposób, w który prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji natomiast minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie spośród poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na odnośnik Preferowana Prowizja w pobliżu lewej krawędzi naszej okolica internetowej.

Wystarczy wpisać nazwiska natomiast adresy e-mail osób, które znasz w pojedynkę w sieci. Następnie wyślemy do nich spersonalizowaną informacja list elektroniczny od momentu Ciebie, która skieruje ich aż do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie posłać je prosto z mostu do swojej bezpłatnej strony internetowej. Affiliate WebSite, który będzie podobny aż do tego, na który patrzysz teraz, jednak, śledzone do Ciebie, tym samym masz debet dla wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, dla których będziesz wykonywać prowizje wewnątrz zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca lub wcześniej, jeśliby Twoje saldo prowizji spełnia wybraną za pomocą Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza niż wybrana minimalna wielkość wypłaty zostanie przeniesiona do momentu, kiedy saldo spełni wybrane minimum.

Related Posts