7 sposobów na ponowne wykorzystanie papierowych torebek na prezenty

W końcu, recepcja urodzinowe jest ponad pozostawiając za sobą szczęśliwe wspomnienia tudzież najlepsze prezenty. Teraz pozostała Ci słodka nostalgia oraz nieprzyjemny kupa torebek z prezentami. Prezenty są doceniane, natomiast co spośród tymi papierowymi torbami na prezenty? Czy http://www.wegrzynek.eu nie zasługują one na jakieś uznanie? Ja wydaje się taki szubrawstwo marnować te pięknych błyszczących prezentów torby z wykorzystaniem gniecenie one natomiast wyrzucający one w kosz.

Dlaczego nie wykorzystać ich powtórnie w miejsce tego? Jak? Przyjrzyjmy się temu.
Sposoby na ponowne eksploatacja papierowych torebek na prezenty
1. Uchwyt na prasa periodyczna czy też czasopisma
Każdy chce być wyposażonym pierwsze danie zdanie na gazetę. Ale http://www.dyczko.eu który chce je czesać w stos? Ułatw sobie obowiązek układania dzienników, wykorzystując ponownie papierową torbę. Przekształć średniej wielkości torbę papierową w mocowanie na prasa ewentualnie czasopisma. Dzienniki i czasopisma mogą znajdować się schludnie przechowywane w tej papierowej torbie, którą wolno elegancko powiesić w dogodnym miejscu. Dzięki tej papierowej torbie prezentowej nie trzeba w tej chwili gonić dziennika ani martwić się o to, że czasopisma są porozrzucane.

Oznacz torby jako „dzisiejszy papier” tudzież „stare papiery” oraz zorganizować swoje dzienniki czytania w jiffy.
2. Pokrowce na lunch
Pracownicy biurowi na ogół używają modnej torby na lancz aż do przenoszenia swoich posiłków w ciągu dnia. Ale ta torba raz za razem http://www.garski.eu przychodzi do domu smrodliwy zaś poplamiony spośród powodu rozlania żywności. Unikaj tej niechlujnej sprawy, pakując własny lunch w papierową torbę, i po pewnym czasie umieszczając ją w swojej torbie na lunch. Papierowa torba zapobiegnie rozlaniu się twojego lunchu tudzież być może stanowić usunięta bez poczucia winy. Ponownie użyj papierowych toreb w charakterze Tiffin względnie okładek na lunch, żeby uniknąć niechlujnej torby na lunch tudzież upajać się świeżymi lunchami.
3. Apteczki pierwszej pomocy
Nikt nie ma czasu, ażeby kupić apteczkę. zmontuj apteczkę w domu, zbierając bawełnianą rolkę, bandaże, maść antyseptyczny, krem antybakteryjny itp. Umieść je w torbie i oznacz ją jaskrawoczerwonym krzyżykiem. Twoja apteczka jest gotowa.
4. Torba na przyrządy piśmiennicze
Każdy budynek wolnostojący musi posiadać stacjonarną torbę. Tak, jak nadejdzie czas, nie wolno sprowadzić domu aż do górska kraina nogami gwoli nożyczek, zszywek czy też taśmy klejącej. Zbierz wszystkie biurowe artykuły papiernicze, takie kiedy szpilki, zszywacz, nożyczki, markery, opaska klejąca, klej, linia itd. oraz umieść je w torbie z napisem „artykuły papiernicze”.
5. Torba http://www.blazejowski.eu na lekarstwa
W każdym domu są starsi oraz małe dzieci, które często chorują. Umieść ich regularne leki w drukowanych torbach oznaczonych ich nazwiskiem, aby mieli do nich nieskomplikowany dostęp. Możesz nawet przypiąć ich receptę na górze torby, żeby zapewnić im interpretacja ich dziennej dawki.
6. Organizator bielizny
Zorganizuj swoją szufladę spośród bielizną poprzez ponowne eksploatacja papierowych torebek. Zapakuj skarpetki aż do jednej torby, chusteczki do nosa aż do następnej, krawaty do trzeciej tudzież istotnie dalej. Oznacz je starannie, by wspomóc Ci dopaść jedną w ciągu sekundy. Nie musisz w tej chwili przeszukiwać w szufladach w poszukiwaniu chusteczki do nosa lub krawata. Wszystko jest w ową stronę – schludnie ułożone w papierowych torbach prezentowych z ponownego użycia http://www.bajko.eu.
7. Organizer podróżny
Chcesz jechać bez zbędnych kilogramów, tudzież za jednym zamachem utrzymywać się zorganizowanym? Tutaj na uratowanie przychodzą papierowe torby. Zapakuj swoje rzeczy podróżne używając toreb z nadrukiem. Trzymaj kosmetyki takie podczas gdy kluski aż do zębów, mydło, krem do golenia tudzież szczotka i tak dalej w papierowej torbie. Pozostaną one bezpieczne w środku natomiast nie zepsują ubrań, nawet jeśli się rozleją. Utrzymuje nieco zapasowych papierowych torebek na prezenty o dużym rozmiarze. Oni mogą chwytać twój bawić się pościel zaś tłumić one od chwili otrzymywać mieszający z świeżą odzieżą.

Related Posts