7 sposobów na ponowne wykorzystanie papierowych torebek na prezenty

W końcu, odbiór urodzinowe jest nad pozostawiając wewnątrz sobą szczęśliwe wspomnienia zaś najlepsze prezenty. Teraz pozostała Ci słodka nostalgia a gorzki kupa torebek z prezentami. Prezenty są doceniane, wszak co z tymi papierowymi torbami na prezenty? Czy http://www.wegrzynek.eu nie zasługują one na jakieś uznanie? Ja wydaje się taki nikczemność marnować te pięknych błyszczących prezentów torby za pomocą gniecenie one oraz wyrzucający one w kosz.

Dlaczego nie wykorzystać ich znowu w miejsce tego? Jak? Przyjrzyjmy się temu.
Sposoby na ponowne eksploatacja papierowych torebek na prezenty
1. Uchwyt na gazety czy też czasopisma
Każdy chce mieć pierwsze sąd na gazetę. Ale http://www.dyczko.eu jaki chce je czesać w stos? Ułatw sobie funkcja układania dzienników, wykorzystując znów papierową torbę. Przekształć średniej wielkości torbę papierową w mocowanie na gazety ewentualnie czasopisma. Dzienniki oraz czasopisma mogą istnieć schludnie przechowywane w tej papierowej torbie, którą wolno elegancko zawiesić w dogodnym miejscu. Dzięki tej papierowej torbie prezentowej nie wypada nuże zmierzać dziennika ani martwić się o to, iż czasopisma są porozrzucane.

Oznacz torby jak „dzisiejszy papier” tudzież „stare papiery” oraz zorganizować swoje dzienniki czytania w jiffy.
2. Pokrowce na lunch
Pracownicy biurowi najczęściej używają modnej torby na lancz do przenoszenia swoich posiłków w ciągu dnia. Ale ta torba cyklicznie http://www.garski.eu przychodzi aż do domu cuchnący zaś poplamiony z powodu rozlania żywności. Unikaj tej niechlujnej sprawy, pakując własny posiłek w porze południowej w papierową torbę, zaś odtąd umieszczając ją w swojej torbie na lunch. Papierowa torba zapobiegnie rozlaniu się twojego lunchu oraz przypadkiem być usunięta bez poczucia winy. Ponownie użyj papierowych toreb w charakterze Tiffin albo okładek na lunch, żeby uciec niechlujnej torby na lunch oraz cieszyć się świeżymi lunchami.
3. Apteczki pierwszej pomocy
Nikt nie ma czasu, aby nabywać apteczkę. zmontuj apteczkę w domu, zbierając bawełnianą rolkę, bandaże, balsam antyseptyczny, krem antybakteryjny i tak dalej Umieść je w torbie zaś oznacz ją jaskrawoczerwonym krzyżykiem. Twoja apteczka jest gotowa.
4. Torba na przybory piśmiennicze
Każdy dom musi posiadać stacjonarną torbę. Tak, kiedy nadejdzie czas, nie można skierować domu aż do góry nogami gwoli nożyczek, zszywek czy też taśmy klejącej. Zbierz wszystkie biurowe artykuły papiernicze, takie kiedy szpilki, zszywacz, nożyczki, markery, wstążka klejąca, klej, wers i tak dalej natomiast umieść je w torbie spośród napisem „artykuły papiernicze”.
5. Torba http://www.blazejowski.eu na lekarstwa
W każdym domu są starsi oraz małe dzieci, które często chorują. Umieść ich regularne leki w drukowanych torbach oznaczonych ich nazwiskiem, ażeby mieli do nich bezproblemowy dostęp. Możesz nawet przypiąć ich receptę na górze torby, żeby umożliwić im rozumienie ich dziennej dawki.
6. Organizator bielizny
Zorganizuj swoją szufladę spośród bielizną na skroś ponowne wykorzystanie papierowych torebek. Zapakuj skarpetki aż do jednej torby, chusteczki do nosa aż do następnej, krawaty aż do trzeciej natomiast ano dalej. Oznacz je starannie, aby wspomóc Ci dosięgnąć jedną w ciągu sekundy. Nie musisz w tej chwili myszkować w szufladach w poszukiwaniu chusteczki aż do nosa albo krawata. Wszystko jest tam – schludnie ułożone w papierowych torbach prezentowych z ponownego użycia http://www.bajko.eu.
7. Organizer podróżny
Chcesz jeździć bez zbędnych kilogramów, zaś symultanicznie pozostać zorganizowanym? Tutaj na ratunek przychodzą papierowe torby. Zapakuj swoje rzeczy podróżne używając toreb spośród nadrukiem. Trzymaj kosmetyki takie kiedy makaron aż do zębów, mydło, krem aż do golenia zaś pędzel itp. w papierowej torbie. Pozostaną one bezpieczne w środku tudzież nie zepsują ubrań, nawet gdyby się rozleją. Utrzymuje nieco zapasowych papierowych torebek na prezenty o dużym rozmiarze. Oni mogą chwytać twój używać życia bety a hamować one od chwili odbierać mieszający spośród świeżą odzieżą.

Related Posts